Op deze pagina vind je alle informatie over deze Kamer in Tilburg. Als je vragen hebt kun je contact opnemen met de aanbieder.
IK heb twee kamers te huur , Scoutstraat 34 5121 KB Rijen. Dit is dus niet echt inTilburg maar op 6min met de trein van Tilburg (ook van Breda). deze stopt ook aan de universiteit in Tilburg. Ook vanuit thuis 10 min lopen of 5min fietsen naar het station . Het is dus in een fijne straat gelegen vlak bij het Raadhuisplein en de dorpkern waar alles vooraadig is!!! Het is er ook echt rustige buurt wat studeren bevorderd. De badkamer en keuken word wel gemeenschappelijk gebruikt alsook tuin en schuur,berging terbeschikking van de huurder. Ik doe in overleg met de huurder naar hun behoeften, want sommige huurders slapen bij voorbeeld liever in eigen bed enz. aansluitingen voor Internet en TV zijn aanwezig. Nog meer vragen kom even langs dat het wat voor jou kan betekenen. Studentengroetjes Bruno (andere huurde kan ook wel)
We sturen je persoonlijke bericht, samen met alle extra informatie uit je profiel, naar de verhuurder. Op deze manier weet de verhuurder wie je bent en maak je meer kans om gekozen te worden.
Wat is reageren?
Met reageren sturen we gratis alleen je e-mailaders naar de verhuurder. De kans op een reactie is minder groot dan een persoonlijke reactie.